KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641359
nr 764 1359
Akvarell
signerad E. Kesselbauer, "Strohblumen", 45x39
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 11 juni 2012
kl 19:42:19
100 kr
450 kr
200 kr
400 kr
500 kr